BizzLink
Se încarcă...

20 Kit-uri personalizate (fiecare kit alcatuit din : rucsac, trening, adidasi, prosop, costum de baie, manusi) conform S.A.2.1., in cadrul proiectului Viata: level up, cod SMIS 2021 : 350715

Autoritate contractantă: Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau

„20 Kit-uri personalizate (fiecare kit alcatuit din : rucsac, trening, adidasi, prosop, costum de baie, manusi) conform S.A.2.1., in cadrul proiectului Viata: level up, cod SMIS 2021 : 350715” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Buzău, județul Buzău, de către Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau. Bugetul estimat este Max: RON 12,892.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

20 Kit-uri personalizate (fiecare kit alcatuit din : rucsac, trening, adidasi, prosop, costum de baie, manusi) conform S.A.2.1., in cadrul proiectului Viata: level up, cod SMIS 2021 : 350715, conform specificatii tehnice anexate, parte integranta din prezentul act.

Condiții referitoare la contract

Termenul total de livrare este de 2 zile lucratoare de la data transmiterii Notei de comanda la sediul DGASPC Buzau.

Condiții de participare

CONDITII PARTICIPARE OBLIGATORII: Oferta va fi depusa in SEAP, cu mentiunea ’’Oferta DGASPC BUZAU pentru „20 Kit-uri personalizate (fiecare kit alcatuit din : rucsac, trening, adidasi, prosop, costum de baie, manusi) conform S.A.2.1., in cadrul proiectului Viata: level up, cod SMIS 2021 : 350715. Ofertele incarcate in SEAP dupa data si ora limita de depunere( art.64 alin.(7) din HG nr.395/2016) nu vor fi luate in considerare. Ofertele depuse prin alte mijloace nu vor fi luate in considerare. Ofertantii care depun oferta in SEAP trebuie in mod obligatoriu sa transmita pe e-mail-ul autoritatii contractante, sapibuzau@dgaspc-buzau.ro faptul ca s-au inscris cu oferta in SEAP insotita de propunerea tehnica si financiara pt a se verifica daca acestea corespund cerintelor autoritatii contractante. In cazul in care nu se comunica pe email ofertele nu vor fi luate in considerare. Autoritatea contractanta va evalua ofertele si va invita ofertantul declarat castigator sa de-a curs solicitarii autoritatii contractante de finalizare a achizitiei in SEAP, sub denumirea susmentionata din cadrul prezentului anunt( in functie de acestea se va realiza filtrarea informatiilor din catalogul electronic, de catre autoritatea contractanta). Finalizarea achizitiei se va face in SEAP prin intermediul catalogului electronic. La incheierea procesului verbal de evaluare oferte, in caz de egalitate a ofertelor conforme, autoritatea contractanta va solicita o noua propunere financiara in vederea departajarii acestora. In cazul in care se mentine egalitatea , procedura va fi reluata. In cazul neexecutarii sau executarii necorespunzatoare a obligatiilor asumate, achizitorul poate considera achizitia anulata aducand la cunostinta furnizorului aflat in culpa, fara somatie, punere in intarziere si fara indeplinirea altor formalitati judiciare de anulare a tuturor documentelor de achizitie.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut cu conditia respectarii cerintelor impuse de autoritatea contractanta prin prezentul anunt.

Informații suplimentare

Nerespectarea intregii game de produse solicitate va determina respingerea ofertei . Nu se accepta oferte alternative si nici produse similare. Nepublicarea informatiilor in SEAP atrage respingerea ofertei depuse. Ofertele care depasesc valoarea estimata comunicata in anuntul de publicitate vor fi respinse ca fiind inacceptabile; Operatorii economici care nu prezinta oferta de pret pentru intreaga gama de produse solicitata de autoritatea contractanta, nu vor fi luate in calcul si ca atare sunt considerate neconforme; Oferta cu pretul cel mai scazut, corespunzatoare cerintelor autoritatii contractante va fi desemnata castigatoare; Ofertele operatorilor economici care nu primesc solicitarea de initiere a achizitiei pachetului de produse in SEAP din partea autoritatii contractante, sunt declarate ca fiind necastigatoare. Toate obligatiile specifice sau generale ale Ofertantului vor fi efectuate in pretul ofertat, fara alte costuri pentru beneficiar, conform clauze contractuale. Ofertele vor contine elementele minime de identificare ale societatii respectiv: C.U.I, Nr. inregistrare Reg. Com., telefon, fax / e-mail, persoana de contact. Pentru mai multe informatii va rugam contactati Serviciul achizitii publice, nr. telefon, 0238/724.662, adresa de e-mail sapibuzau@dgaspc-buzau.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 12,892.40
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Buzău, Buzău
CPV
22462000-6 - Materiale publicitare
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546372
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Contabilitate & Juridic în Buzău

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.