BizzLink
Se încarcă...

Absorbant natural

Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.

„Absorbant natural” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 1,350.02. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

- Absorbant natural biodegradabil 10 kg/sac(50 litri) - 14 buc: - absorbant granulat pe bază de spumă poliuretanică, destinat exclusiv absorbției de uleiuri și produse petroliere. material hidrofob și plutitor, sugativ puternic, stocabil pe termen lung, nu atacă podeaua, capacitate de absorbție: 30 litri/sac.

Condiții referitoare la contract

Plata facturii se face cu OP în maxim 30 de zile de la data înregistrării facturii fiscale la achizitor şi recepţia produselor.

Condiții de participare

Livrarea gratuit in 1 lună la Transelectrica SA-STT Craiova, str. Târgului, nr. 21 bis, loc. Craiova.Marfa va fi însoțită de Aviz de Însoțire a Mărfii.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Pe email la adresa: cosmin.roman@transelectrica.ro, telefon: +40 251307135 sau la fax: +40 251307108. Ofertele primite dupa data si ora limita nu vor fi luate in considerare. Ofertele trebuie sa fie valabile minim 30 de zile.Termenul limită de primire a ofertelor: 04.09.2026, ora 12.00 la Transelectrica SA-STT Craiova cu sediul în str. Brestei, nr. 5, Craiova.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,350.02
Termen limită
04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Sector 3, București
CPV
14212400-4 - Pământ
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546177
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.