BizzLink
Se încarcă...

Achiziția a 9 sisteme de control acces, care să asigure securitatea sediilor centrelor Locale ale APIA Argeș, gestionarea accesului persoanelor autorizate în aceste sedii și generarea pontajelor lunare pentru angajați.

Autoritate contractantă: APIA - Centrul Judetean Arges

„Achiziția a 9 sisteme de control acces, care să asigure securitatea sediilor centrelor Locale ale APIA Argeș, gestionarea accesului persoanelor autorizate în aceste sedii și generarea pontajelor lunare pentru angajați.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Argeș, de către APIA - Centrul Judetean Arges. Bugetul estimat este Max: RON 78,512.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

achiziția a 9 sisteme de control acces, care să asigure securitatea sediilor centrelor Locale ale APIA Argeș, gestionarea accesului persoanelor autorizate în aceste sedii și generarea pontajelor lunare pentru angajați.

Condiții referitoare la contract

este obligatorie vizitarea sediilor APIA Arge;, ce fac obiectul contractului

Condiții de participare

Ofertanții, terții susținători și subcontractanții nu trebuie să se regăsească în situațiile prevăzute la art.164, 165, 167 din Legea nr. 98/2016, respectiv art.177, 178, 180 din Legea nr. 99/2016.
Modalitatea de indeplinire: Operatorul economic va depune o Declaratie pe propria raspundere.

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Dintr-o eroare, a fost completata in prima versiune a anuntului de publicitate valoarea estimata cu TVA , respectiv 95.000 lei.
Valoare estimata fara TVA, este de 78.512,40 lei.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 78,512.40
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Argeș
CPV
42961100-1 - Sisteme de control al accesului
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1544905
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.