Achiziția a 9 sisteme de control acces, care să asigure securitatea sediilor centrelor Locale ale APIA Argeș, gestionarea accesului persoanelor autorizate în aceste sedii și generarea pontajelor lunare pentru angajați.
Autoritate contractantă: APIA - Centrul Judetean Arges
„Achiziția a 9 sisteme de control acces, care să asigure securitatea sediilor centrelor Locale ale APIA Argeș, gestionarea accesului persoanelor autorizate în aceste sedii și generarea pontajelor lunare pentru angajați.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Argeș, de către APIA - Centrul Judetean Arges. Bugetul estimat este Max: RON 78,512.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
achiziția a 9 sisteme de control acces, care să asigure securitatea sediilor centrelor Locale ale APIA Argeș, gestionarea accesului persoanelor autorizate în aceste sedii și generarea pontajelor lunare pentru angajați.
Condiții referitoare la contract
este obligatorie vizitarea sediilor APIA Arges ce fac obiectul contractului
Condiții de participare
Ofertanții, terții susținători și subcontractanții nu trebuie să se regăsească în situațiile prevăzute la art.164, 165, 167 din Legea nr. 98/2016, respectiv art.177, 178, 180 din Legea nr. 99/2016.
Modalitatea de indeplinire: Operatorul economic va depune o Declaratie pe propria raspundere.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Avand in vedere corectarea valorii estimate a achizitiei la suma de 78.512,40 lei, autoritatea contractanta prelungeste termenul limita de depunere a ofertelor pana la data de 11.09.2026, ora 14,30.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 78,512.40
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
- Locație
- Argeș
- CPV
- 42961100-1 - Sisteme de control al accesului
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1544905
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.