Achizitia de CONSUMABILE PENTRU IMPRIMANTE SI COPIATOARE (cartuse de cerneala si cartuse de toner)
Autoritate contractantă: SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE
„Achizitia de CONSUMABILE PENTRU IMPRIMANTE SI COPIATOARE (cartuse de cerneala si cartuse de toner)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 111,903.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitia de de CONSUMABILE PENTRU IMPRIMANTE SI COPIATOARE (cartuse de cerneala si cartuse de toner) conform cerintelor Caietului de sarcini atasat acestui anunt.
Condiții referitoare la contract
Se va perfecta un contract pentru intreaga cantitate de consumabile prevazuta in Anexa 1 din Caietul de sarcini. Produsele vor fi livrate la sediile SRR, intr-o singura transa, in maxim 5 zile lucratoare de la semnarea contractului cu ofertantul castigator.
Se va constitui Garantie de buna executie a contractului in cuantum de 10% din valoarea totala fara TVA a contractului.
Condiții de participare
Se vor depune oferte pentru toate produsele solicitate in conditia livrarii acestora la sediul central si la sediile Studiourilor Teritoriale ale SRR cf. specificatiilor din ANEXA 2 din Caietul de sarcini. Propunerea tehnica se va întocmi cu respectarea stricta a cerintelor din caietul de sarcini. Propunerea financiara va cuprinde pretul unitar si valoarea pentru fiecare tip de produs precum si valoarea totala pentru intreg lotul de cartuse si pentru fiecare punct de livrare, exprimat în lei exclusiv TVA, fara a se depasi valoarea estimata. Oferta va fi ferma, semnata si stampilata si va avea o valabilitate de 60 zile. Produsele se vor livra la sediile SRR din Bucuresti si din tara, fara costuri de transport pentru Achizitor.
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT PENTRU TOATE PRODUSELE SOLICITATE IN ANEXA 1. Preturile produselor vor fi exprimate in lei fara TVA. Nu se accepta modificarea pretului ofertat. Obligatoriu vor fi ofertate toate tipurile de produse cuprinse in caietul de sarcini. Neofertarea in totalitate a produselor atrage dupa sine nulitatea ofertei depuse. Ofertele care nu corespund din punct de vedere tehnic sau transmise dupa data limita de transmitere nu vor fi evaluate.
Informații suplimentare
Pentru informatii suplimentare si clarificari va rugam sa ne contactati la telefon 021/303.12.22 sau prin e-mail la adresa: emil.radu@radioromania.ro . Ofertantii vor transmite prin e-mail la adresa de mai sus, ofertele tehnice si financiare. Oferta declarata castigatoare, va fi postata in SEAP la sectiunea Catalog electronic precizand nr. anuntului de publicitate.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 111,903.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 30125100-2 - Cartușe de toner
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545985
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.