Achizitia de cutii de carton ondulat 3 straturi
Autoritate contractantă: SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE
„Achizitia de cutii de carton ondulat 3 straturi” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 4,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitia a 500 de cutii de carton ondulat 3 straturi – 382x125x285 mm, conform caietului de sarcini atasat prezentului anunt.
Condiții referitoare la contract
Achizitie directa pe SEAP
Condiții de participare
Se va oferta tipul de cutii solicitate
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut al ofertei cu toate taxele incluse mai putin TVA
Informații suplimentare
Pentru clarificari va stam la dispozitie la tel: 021/3031222. Propunerea tehnica si financiara va fi transmisa prin e-mail: emil.radu@radioromania.ro pana la data limita de depunere a ofertei. Ofeta financiara CASTIGATOARE va fi postata in catalogul electronic din SEAP
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,000.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 30193700-5 - Cutie de depozitare a dosarelor
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546241
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.