Achiziția de ,,espressor cafea, cuptor cu microunde, ladă frigorifică, recipient colectare gunoi ,, finanțate în cadrul proiectului ,,Upgrade of the Romanian USAR -01 team” finanțat în cadrul UCPM -2025-ECPP-URC-IBA”
Autoritate contractantă: Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta
„Achiziția de ,,espressor cafea, cuptor cu microunde, ladă frigorifică, recipient colectare gunoi ,, finanțate în cadrul proiectului ,,Upgrade of the Romanian USAR -01 team” finanțat în cadrul UCPM -2025-ECPP-URC-IBA”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 2, județul București, de către Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta. Bugetul estimat este Max: RON 12,546.64. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform invitației de participare nr. 97317 dun 03.08.2026 și a documentelor atașate.
Condiții referitoare la contract
Conform invitației de participare nr. 97317 dun 03.08.2026 și a documentelor atașate.
Condiții de participare
Conform invitației de participare nr. 97317 dun 03.08.2026 și a documentelor atașate.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut. Având în vedere criteriul de atribuire aplicat, responsabilii de procedură au posibilitatea de a analiza doar oferta cu prețul cel mai mic ofertat , iar în cazul în care aceasta corespunde necesitaților autorității contractante, atribuirea se face fără a mai analiza celelalte oferte. Pe cale de consecință, în cazul în care oferta cu prețul cel mai scăzut nu îndeplinește cerințele autorității contractante, responsabilii de procedura vor proceda la analizarea ofertei care are prețul imediat următor (din punct de vedere crescător). Ofertele care nu vor fi analizate ca urmare a declarării câștigătoare a unei oferte cu preț mai mic, vor fi declarate "oferte participante". Oferta care este declarată câștigătoare conform criteriului de atribuire: prețul cel mai scăzut trebuie să îndeplinească toate cerințele minime obligatorii.
Informații suplimentare
Conform invitației de participare nr. 97317 dun 03.08.2026 și a documentelor atașate. Ofertele se vor transmite pe email: andrei.popescu@igsu.ro / achizitiipublice@igsu.ro. Ofertele depuse după data și ora limită de depunere a ofertelor vor fi considerate întârziate și respinse.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 12,546.64
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (14 zile rămase)
- Locație
- Sector 2, București
- CPV
- 39711100-0 - Frigidere și congelatoare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546110
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.