Achizitia serviciului de reparare imprimante
Autoritate contractantă: Unitatea Militara 02406 Bucuresti
„Achizitia serviciului de reparare imprimante” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către Unitatea Militara 02406 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 2,479.33. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciu de reparare imprimante:
- imprimata KONIKA MINOLTA Bizhub C2501( hard defect) -1 buc
- Hp Laser Jet Managend MPP E82540( hard defect) -1 buc.
Condiții referitoare la contract
Termen maxim de prestare al serviciului 25.09.2026. Executarea reparatiei se va efectua - sediul Unităţii Militare 02406 Bucureşti - Bd. Iuliu Maniu nr. 13, sector 6, Bucureşti. Plata se va efectua în termen de 30 de zile de la data finalizarea serviciului si primirea documentelor justificative la sediul unitatii beneficiare, în condiţiile legii nr 72/2013, în contul de trezorerie al furnizorului. Operatorii economici interesati pot depune ofertă pentru unul sau mai multe repere.
Condiții de participare
Propunerea tehnică – Ofertantul are obligaţia de a prezenta propunerea tehnică astfel încât să se asigure posibilitatea verificării corespondenţei propunerii tehnice cu cerinţele solicitate in prezentul anunt. Propunerea financiară va cuprinde preţul ofertat RON fără TVA/ serviciu. Reparatia produselor se va efectua la sediul autoritatii beneficiare fara alte costuri de transport suplimentare. Operatorii economici interesati pot depune ofertă pentru unul sau mai multe repere.
Criterii de atribuire
Preţul cel mai scăzut. Operatorul economic desemnat câştigător, va avea obligaţia, ulterior primirii comunicării privind rezultatul achiziţiei directe, de a încărca oferta în catalogul electronic SEAP în vederea atribuirii.
Informații suplimentare
Oferta va fi exprimata în lei fara TVA. Ofertele se vor transmite pana la data de 08.09.2026, pe email la adresele achiziţii_02406@yahoo.com / achizitii02406@mapn.ro, semnate si stampilate. Ofertele depuse dupa data limita de depunere 08.09.2026 ora 12.00 sau care nu vor respecta cerintele solicitate in prezentul anunţ nu vor fi luate în considerare. Ofertele declarate castigatoare vor fi publicate in catalogul SEAP, de unde vor fi achizitionate direct de catre Unitatea Militară 02406 București. Persoana de contact Manu Daniela, tel 021/4104910 interior 400, e-mail: achizitii02406@mapn.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,479.33
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 50323200-7 - Servicii de reparare a perifericelor informatice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546525
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.