Achiziţie 1 buc. baterie lavoar, cartuș ceramic, exterior metalic cu finisaj cromat (racorduri alimentare/evacuare incluse), cu livrare GRATUITĂ (fără costuri suplimentare) la sediul Tribunalului Militar București.
Autoritate contractantă: U.M. 02592
„Achiziţie 1 buc. baterie lavoar, cartuș ceramic, exterior metalic cu finisaj cromat (racorduri alimentare/evacuare incluse), cu livrare GRATUITĂ (fără costuri suplimentare) la sediul Tribunalului Militar București.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 5, județul București, de către U.M. 02592. Bugetul estimat este Max: RON 300.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziţie
1 buc. baterie lavoar, cartuș ceramic, exterior metalic cu finisaj cromat (racorduri alimentare/evacuare incluse), cu livrare GRATUITĂ (fără costuri suplimentare) la sediul Tribunalului Militar București.
Atentie!
Plata se va face in cont de Trezorerie cu OP la 60 de zile de la furnizarea produselor/prestarea serviciului si primirea facturii.
Prestarea serviciului/Livrarea produselor se va face, GRATUIT (fără costuri suplimentare), la următoarea adresă:
La sediul Tribunalului Militar București, situat în Str. Calea Plevnei nr. 145A, Sector 6, București.
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV la urmatoarea adresa de email: dinstmil@mapn.ro
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV conform cerintelor!
Ofertele primite dar care NU respecta EXACT cerintele anuntului NU se vor lua in considerare (Exemplu: nerespectarea pretului maxim specificat sau nerespectarea specificatiilor tehnice)!
Ofertele primite dupa data limita a anuntului NU se vor lua in considerare!
Criteriu de departajare cu respectarea cerinţelor:
PRETUL CEL MAI SCAZUT!
Atenție!
Produsele livrate dar care nu respectă cerințele obligatorii stipulate în anunțul de publicitate se vor returna furnizorului fără efectuarea plății, achiziția considerându-se nulă!
Cod CPV: 44411100-5
Pret TOTAL MAXIM, fara TVA: 300 Lei
Condiții referitoare la contract
Achiziţie
1 buc. baterie lavoar, cartuș ceramic, exterior metalic cu finisaj cromat (racorduri alimentare/evacuare incluse), cu livrare GRATUITĂ (fără costuri suplimentare) la sediul Tribunalului Militar București.
Atentie!
Plata se va face in cont de Trezorerie cu OP la 60 de zile de la furnizarea produselor/prestarea serviciului si primirea facturii.
Prestarea serviciului/Livrarea produselor se va face, GRATUIT (fără costuri suplimentare), la următoarea adresă:
La sediul Tribunalului Militar București, situat în Str. Calea Plevnei nr. 145A, Sector 6, București.
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV la urmatoarea adresa de email: dinstmil@mapn.ro
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV conform cerintelor!
Ofertele primite dar care NU respecta EXACT cerintele anuntului NU se vor lua in considerare (Exemplu: nerespectarea pretului maxim specificat sau nerespectarea specificatiilor tehnice)!
Ofertele primite dupa data limita a anuntului NU se vor lua in considerare!
Criteriu de departajare cu respectarea cerinţelor:
PRETUL CEL MAI SCAZUT!
Atenție!
Produsele livrate dar care nu respectă cerințele obligatorii stipulate în anunțul de publicitate se vor returna furnizorului fără efectuarea plății, achiziția considerându-se nulă!
Cod CPV: 44411100-5
Pret TOTAL MAXIM, fara TVA: 300 Lei
Condiții de participare
Achiziţie
1 buc. baterie lavoar, cartuș ceramic, exterior metalic cu finisaj cromat (racorduri alimentare/evacuare incluse), cu livrare GRATUITĂ (fără costuri suplimentare) la sediul Tribunalului Militar București.
Atentie!
Plata se va face in cont de Trezorerie cu OP la 60 de zile de la furnizarea produselor/prestarea serviciului si primirea facturii.
Prestarea serviciului/Livrarea produselor se va face, GRATUIT (fără costuri suplimentare), la următoarea adresă:
La sediul Tribunalului Militar București, situat în Str. Calea Plevnei nr. 145A, Sector 6, București.
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV la urmatoarea adresa de email: dinstmil@mapn.ro
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV conform cerintelor!
Ofertele primite dar care NU respecta EXACT cerintele anuntului NU se vor lua in considerare (Exemplu: nerespectarea pretului maxim specificat sau nerespectarea specificatiilor tehnice)!
Ofertele primite dupa data limita a anuntului NU se vor lua in considerare!
Criteriu de departajare cu respectarea cerinţelor:
PRETUL CEL MAI SCAZUT!
Atenție!
Produsele livrate dar care nu respectă cerințele obligatorii stipulate în anunțul de publicitate se vor returna furnizorului fără efectuarea plății, achiziția considerându-se nulă!
Cod CPV: 44411100-5
Pret TOTAL MAXIM, fara TVA: 300 Lei
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT!
Informații suplimentare
Achiziţie
1 buc. baterie lavoar, cartuș ceramic, exterior metalic cu finisaj cromat (racorduri alimentare/evacuare incluse), cu livrare GRATUITĂ (fără costuri suplimentare) la sediul Tribunalului Militar București.
Atentie!
Plata se va face in cont de Trezorerie cu OP la 60 de zile de la furnizarea produselor/prestarea serviciului si primirea facturii.
Prestarea serviciului/Livrarea produselor se va face, GRATUIT (fără costuri suplimentare), la următoarea adresă:
La sediul Tribunalului Militar București, situat în Str. Calea Plevnei nr. 145A, Sector 6, București.
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV la urmatoarea adresa de email: dinstmil@mapn.ro
Ofertele se vor trimite EXCLUSIV conform cerintelor!
Ofertele primite dar care NU respecta EXACT cerintele anuntului NU se vor lua in considerare (Exemplu: nerespectarea pretului maxim specificat sau nerespectarea specificatiilor tehnice)!
Ofertele primite dupa data limita a anuntului NU se vor lua in considerare!
Criteriu de departajare cu respectarea cerinţelor:
PRETUL CEL MAI SCAZUT!
Atenție!
Produsele livrate dar care nu respectă cerințele obligatorii stipulate în anunțul de publicitate se vor returna furnizorului fără efectuarea plății, achiziția considerându-se nulă!
Cod CPV: 44411100-5
Pret TOTAL MAXIM, fara TVA: 300 Lei
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 300.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 44411100-5 - Robinete
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546785
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.