BizzLink
Se încarcă...

Achizitie 2 buc RELEU, conform Specificatii Tehnice atasate, pentru DEER SA - Sucursala Bistrita

Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

„Achizitie 2 buc RELEU, conform Specificatii Tehnice atasate, pentru DEER SA - Sucursala Bistrita” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 688.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie 2 buc RELEU de control multifunctional (monitorizare prezenta tensiune), Schneider Electric - Telemecanique - 3 x 208 - 480 Vc.a., 50-60 Hz, 5A/250 Vca 1/4 HP 240 Vca; AC.15:3A/250 Vca; DC.13:2A/24 Vca , sau echivalent, pentru DEER SA - Sucursala Bistrita.

Condiții referitoare la contract

Se va incheia o comanda de furnizare produse . Plata se va face cu OP in termen de 120 de zile de la receptie. Livrarea va fi asigurata gratuit de furnizor, in termen de 30 de zile, doar dupa transmiterea comenzii, la sediul DEER - Sucursala Bistrita, Str. Zefirului, nr. 11, loc. Bistrita, pers. contact Mihai Pop, tel.- 0745388479;

Condiții de participare

Oferta tehnica si financiar semnata si stampilata va fi transmisa spre evaluare pe e-mail (de la inf. suplimentare) pana in data de 02.09.2026 ora 23:59. Oferta va face referire obligatoriu la termenul de plata insusit de ofertant. Entitatea Contractanta poate solicita clarificari la oferta, pentru a se asigura ca produsul ofertat corespunde necesitatilor acesteia. Prin transmiterea ofertei, daca nu specifica altfel, operatorul economic isi asuma respectarea prevederilor mentionate in prezentul anunt (termen de plata, termen de livrare). Oferta care nu include toate cerintele solicitate va fi considerata neconforma si nu va fi acceptata. Oferta castigatoare va fi cea cu pretul cel mai scazut/pachet, dintre ofertele conforme. Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare. TRANSMITEREA OFERTELOR LA ALTE DESTINATII NU GARANTEAZA PRIMIREA ACESTORA.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut/pachet, cu conditia respectarii cerintelor prezentului anunt.

Informații suplimentare

Datele pentru transmiterea Ofertei spre evaluare sunt: Ioana Voichita Sfagau, e-mail voichita.sfagau@distributie-energie.ro, tel:0263205802;

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 688.00
Termen limită
02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
CPV
31221200-3 - Relee de uz general
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1544279
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.