ACHIZITIE 3 APARATE DE AER CONDITIONAT PORTABILE
Autoritate contractantă: CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI
„ACHIZITIE 3 APARATE DE AER CONDITIONAT PORTABILE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Ploiești, județul Prahova, de către CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI. Bugetul estimat este Max: RON 4,958.67. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
C.M.D.T.A. Ploiești intenționează să achizționeze, potrivit referatului de necesitate nr. 1496764/31.08.2026, un număr de 3 aparate de aer condiționat portabile, cu o capacitate de maxim 9000 btu( 2640 w), cu funcție de încălzire, ventilație și dezumidificare, cu telecomandă inclusă. Suprafata acoperita maxim 30 m2
Condiții referitoare la contract
Livrarea produselor se va efectua integral, în termen de maxim 3 zile lucrătoare de la data primirii comenzii, dar nu mai târziu de 11.09.2026. Plata se va efectua in maxim 30 de zile de receptia în totalitate și fără obiectiuni a produselor, cu ordin de plata, în contul operatorului economic deschis la trezoneria statului.
Condiții de participare
Orice operator economic are dreptul de a prezenta oferta de pret in lei, fara T.V.A. Operatorii economici interesati vor elabora si transmite oferta in conformitate cu cerintele solicitate , numai pe adresa de e-mail a autoritatii contractante achizitii.cmdta.ph@mai.gov.ro , ofertele transmise dupa termenul limita de depunere sau alta adresa de e-mail nu vor fi luate in considerare.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut. Pretul va fi exprimat in lei, fara TVA, cu maxim 2 zecimale
Informații suplimentare
Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la adreasa de e-mail achizitii.cmdta.ph@mai.gov.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,958.67
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Ploiești, Prahova
- CPV
- 39717200-3 - Aparate de aer condiționat
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546250
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Ploiești
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.