Achizitie anvelope conform referat nr 31422/26.08.2026
Autoritate contractantă: ECO URBIS CRAIOVA SRL
„Achizitie anvelope conform referat nr 31422/26.08.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Craiova, județul Dolj, de către ECO URBIS CRAIOVA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 5,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1. Anvelopa industriala 16.9 - 24, 12 PR - 2 buc ( atasat profil ) 2. Anvelopa All Season 235/65 R16C 115/113R - 4 buc ( pentru autoutilitare ).
Condiții referitoare la contract
Plata se realizeaza prin Ordin de plata in termen de 30 de zile de la data emiterii facturii. Pretul afisat este unul informativ.
Condiții de participare
Oferta tehnica si oferta financiara, specificarea termenului cert de livrare al produselor la sediul Achizitorului. Livrarea este asigurata cu titlu gratuit. Fotografii cu profilul anvelopelor.
Criterii de atribuire
In stabilirea ofertei castigatoare, se va lua in considerare atat pretul PENTRU INTREG PACHETUL cat si termenul cert de livrare de la comanda ferma care nu poate fi mai mare de 5 zile lucratoare.
Informații suplimentare
Contact prin e-mail achizitii@ecourbiscraiova.ro sau Cosmin Pirvulescu, tel 0753093883.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Craiova, Dolj
- CPV
- 34351100-3 - Pneuri pentru autovehicule
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546690
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.