BizzLink
Se încarcă...

Achizitie aparat de aer conditionat si inclus serviciul de montare/ demontare

Autoritate contractantă: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BUCURESTI

„Achizitie aparat de aer conditionat si inclus serviciul de montare/ demontare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 2,250.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie aparat de aer conditionat - 9000 BTU,inverter,cu functie de dezumidificare si kit instalare de 3 ml,inclus, deaemenea dorim demontarea aparatului existent si montarea celui nou achizitionat - 1 buc

Condiții referitoare la contract

Plata se va face in 30 zile de la data primirii facturii și recepția produselor/serviciilor/lucrărilor în contul de TREZORERIE (cf.prev.OMFP nr. 1235/2003) al ofertantului, prin OP, din conturile de virament ale beneficiarului, în conformitate cu prevederile art. 6, alin. (1) lit. b) din Legea nr. 72/2013 privind măsurile pentru combaterea întârzierii în executarea obligațiilor de plată a unor sume de bani rezultând din contracte încheiate între profesioniști și între aceștia și autorități contractante.
Conditii de livrare: Livrarea se va face la sediul instituției noastre : Aleea Ilioara, nr.16 Y, sector 3, București, cu mențiunea că nu se accepta costuri suplimentare pentru produsele care se livrează din alte localități.Produsele se vor livra după transmiterea comenzii ferme.

Condiții de participare

Achiziționarea se va efectua prin intermediul catalogului SEAP. Oferta se va întocmi în lei, fără tva, unitar și per total cantitate. În oferta de pret se va menționa și termenul de livrare al produselor solicitate.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut cu conditia indeplinirii cerintelor solicitate

Informații suplimentare

Ofertele se vor transmite obligatoriu la adresa de e-mail:schiopu.daniela-b@ansvsa.ro, ofertele transmise, vor fi întocmite în limba română cu păstrarea ordinii produselor conform pozitiilor din anuntul de publicitate. Ofertele care nu respectă adresa de transmitere, nu vor fi luate în considerare.Persoana de contact cons.Daniela Schiopu,Tel:0762221225. Operatorii economici selectați câștigători ,vor fi anunțați pe adresa de e-mail și vor posta în SEAP oferta câștigătoare cu denumirea “OFERTA CONFORM ANUNȚ PUBLICITAR NR…………DIN DATA…………..”pentru inițierea achiziției directe. Vă rugăm să ofertați numai ce se solicită în anunț, ofertele care nu fac parte din anunt nu se vor lua in considerare.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 2,250.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
39717200-3 - Aparate de aer condiționat
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546369
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.