Achizitie aparate de fotografiat
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII UM02003
„Achizitie aparate de fotografiat” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Constanța, județul Constanța, de către MINISTERUL APARARII UM02003. Bugetul estimat este Max: RON 23,487.58. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 02003 Constanta intentioneaza sa achizitioneze prin achizitie directa (analiza de oferte) urmatoarele active fixe: 1. Aparat de fotografiat cu zoom optic MINIM 80X, senzor distanta focala intre 20-3000mm - 3 bucati. 2. Aparat de fotografiat, minim 26 megapixeli, video FULL HD, Hifi, bluetooth GPS cu obiectiv 150-600mm, diametru 105, F5-6.3 - 1 bucata. Caracteristicile precizate in dreptul fiecaruia sunt cerinte minime obligatorii ce urmeaza a fi analizate in ofertele primite pentru stabilirea conformitatii acestora. Aparatele de fotografiat sa fie neutilizate, noi, conforme si sa detina garantie. Oferta se va transmite pentru toate reperele si in cantitatile mentionate in dreptul fiecaruia. Termen de livrare de maxim 30 de zile de la data primirii comenzii ferme din partea autoritatii contractante. Va rugam sa mentionati in subiect numarul anuntului publicitar, iar pentru clarificari "solicitare clarificari".
Condiții referitoare la contract
Livrarea se va efectua la sediul autoritatii contractante: UM02003 Constanta, Strada Stefanita Voda nr.17, Constanta, fara costuri suplimentare. Plata se efectueaza prin OP in contul de trezorerie al operatorului economic declarat castigator dupa receptia calitativa si cantitativa a activelor fixe.
Condiții de participare
Ofertele transmise vor respecta specificatiile mentionate. Ofertele se vor transmite pe adresa achizitii2003@navy.ro si vor fi deschise la data limita de depunere oferte, respectiv 14.09.2026 ora 12:55.
Criterii de atribuire
Criteriul de atribuire este “Prețul cel mai scăzut”, dacă sunt îndeplinite condițiile din anunțul de publicitate, stabilirea ofertei câștigătoare urmând a se realiza doar prin compararea prețurilor prezentate în cadrul ofertelor admisibile
Informații suplimentare
Informații suplimentare pot fi solicitate la adresa de mail: achizitii2003@navy.ro și la adresa autorității contractante UM02003 din Strada Ștefăniță Vodă nr. 17, localitate Constanța, județ Constanța
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 23,487.58
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (10 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 38651000-3 - Aparate de fotografiat
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546754
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.