Achizitie articole de imbracaminte
Autoritate contractantă: Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati
„Achizitie articole de imbracaminte” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Galați, județul Galați, de către Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati. Bugetul estimat este Max: RON 24,566.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
DGASPC Galati intentioneaza sa achizitioneze articole de imbracaminte pentru beneficiarii din structurile functionale, conform documentatiei atasate.
Condiții referitoare la contract
Conform documentatiei atasate
Condiții de participare
Conform documentatiei atasate
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Informatii suplimentare pot fi solicitate la tel .0731137229 Sef Serviciu Leontina Ragea, sau la tel.0236311086/118.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 24,566.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 18300000-2 - Articole de îmbrăcăminte
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546533
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.