Achizitie banda inox 13 mm conform referat nr 31835/31.08.2026
Autoritate contractantă: ECO URBIS CRAIOVA SRL
„Achizitie banda inox 13 mm conform referat nr 31835/31.08.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Craiova, județul Dolj, de către ECO URBIS CRAIOVA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 3,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1. BANDA PRINDERE DIN OTEL INOXIDABIL 0.5 X 13 X 25000 mm - 20 buc 2.Catarama INOX L=13mm - 1500 buc ( vezi foto atasat )
Condiții referitoare la contract
Plata se realizeaza prin Ordin de plata in termen de 30 de zile de la data emiterii facturii. Pretul afisat este unul informativ.
Condiții de participare
Oferta tehnica si oferta financiara, specificarea termenului cert de livrare al produsului la sediul Achizitorului. Livrarea este asigurata cu titlu gratuit.
Criterii de atribuire
In stabilirea ofertei castigatoare, se va lua in considerare atat pretul PENTRU INTREG PACHETUL cat si termenul cert de livrare de la comanda ferma care nu poate fi mai mare de 3 zile lucratoare.
Informații suplimentare
Contact prin e-mail achizitii@ecourbiscraiova.ro sau telefon 0753093883, Cosmin Pirvulescu.
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.