Achiziție calculatoare ALL in ONE – 9 bucăți
Autoritate contractantă: CONSILIUL JUDETEAN DOLJ
„Achiziție calculatoare ALL in ONE – 9 bucăți” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru județul Dolj, de către CONSILIUL JUDETEAN DOLJ. Bugetul estimat este Max: RON 47,169.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziție calculatoare ALL in ONE – 9 bucăți, conform cerintelor tehnice din caietul de sarcini.
Condiții referitoare la contract
Termenul de livrare este stabilit pentru o perioadă de 15 de zile de la semnarea contratului.
Condiții de participare
Conform Invitatie de participare nr. 14291/31.08.2026.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Documentatia de atribuire este publicata integral in SEAP la sectiunea Publicitate anunturi. Solicitarile de clarificari formulate de operatorii economici interesati se vor transmite prin e-mail la adresa cjdoljachizitii@yahoo.com.
Raspunsurile autoritatii contractante la clarificarile solicitate precum si orice alte eventuale modificari legate de documentatia de atribuire a achizitiei publice, se vor publica pe site-ul oficial al C.J. Dolj, la adresa: https://www.cjdolj.ro/dm_dolj/site.nsf/pagini/achizitii+publice-000013A2, avand in vedere respectarea transparentei si a principiilor prevazute la art.2 din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice.
Autoritatea contractanta nu isi asuma raspunderea pentru neaccesarea adresei https://www.cjdolj.ro/dm_dolj/site.nsf/pagini/achizitii+publice-000013A2 de catre operatorii economici interesati.
Pentru informaţii suplimentare: Serviciul Achizitii Publice – CJ DOLJ, tel: 0251/408.279.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 47,169.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Dolj
- CPV
- 30213300-8 - Computer de birou
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546242
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.