Achizitie consumabile pentru fotocopiatoare
Autoritate contractantă: Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului si Memoria Exilului Romanesc
„Achizitie consumabile pentru fotocopiatoare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 2, județul București, de către Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului si Memoria Exilului Romanesc. Bugetul estimat este Max: RON 4,425.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitia urmatoarelor reprere:
1 buc. unitate de imagine cyan pentru BIZHUB C227 (original) - valoare estimata 1100,00 lei fara TVA
1 buc. unitate de imagine magenta pentru BIZHUB C227 (original) - valoare estimata 1100,00 lei fara TVA
1 buc. unitate de imagine yellow pentru BIZHUB C227 (original) - valoare estimata 1100,00 lei fara TVA
1 buc. cartus toner yellow pentru BIZHUB INEO+227 (original) - valoare estimata 375,00 lei fara TVA
1 buc. cartus toner cyan pentru BIZHUB INEO+227 (original) - valoare estimata 375,00 lei fara TVA
1 buc. cartus toner magenta pentru BIZHUB INEO+227 (original) - valoare estimata 375,00 lei fara TVA
Condiții referitoare la contract
Termenul de livrare este de maxim 10 de zile, iar consumabilele vor beneficia de garanția de minim12 luni.
Termenul de plată este de maxim 30 zile de la primirea produselor
Plata se va efectua în cont de trezorerie
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Criteriul de atribuire se aplica pentru fiecare produs
Nu se accepta oferte conditionate
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,425.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Sector 2, București
- CPV
- 30125100-2 - Cartușe de toner
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546582
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.