BizzLink
Se încarcă...

Achizitie de cartuse

Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 01764

„Achizitie de cartuse” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Brăila, județul Brăila, de către UNITATEA MILITARA 01764. Bugetul estimat este Max: RON 5,750.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie de consumabile - cartuse toner pentru imprimante, copiatoare conform tabelului atasat.

Condiții referitoare la contract

Livrarea produselor se va realiza fara alte costuri din partea achizitorului. Termen de plata - 30 de la receptia produselor in baza facturii electronice transmise pe platforma E-factura in contul de trezorerie trecut pe factura . Datele de facturare sunt - UM 01764 Braila, CUI 27124086, Calea Calarasilor nr. 309, Braila.

Condiții de participare

Ofertele se vor transmite până la data limită: 07.09.2026 ora 14.00, pe adresa de email achizitiium01764@forter.ro și va conține obligatoriu: - Numărul anunțului de publicitate; - Denumirea și datele de identificare al operatorului economic; - Produsele solicitate ofertate în totalitate (numeric); -Prețul unitar fără TVA per produs; - Valoarea totală fără TVA a produselor; - Termen de livrare de la darea comenzii ferme; - Durata de valabilitate a ofertei, (minim 30 de zile de la data limită de depunere ofertă). - Nume, prenume și număr telefon persoană de contact; Oferta va fi semnată electronic sau olografic. Ofertantul va avea obligatoriu cont deschis în Trezorerie, deoarece plata se va efectua doar prin cont de trezorerie.

Criterii de atribuire

Ofertele admisibile sunt stabilite dintre ofertele conforme din punct de vedere al conformității cu cerințele solicitate; - Nu se acceptă oferte parțiale; - Autoritatea contractantă va întocmi un Proces verbal de evaluare a ofertelor în care va stabili un clasament al ofertanților; - Criteriul de atribuire ales este: Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Furnizorul va contacta beneficiarul înainte de livrare și va oferi informații cu privire la furnizarea produselor. - După stabilirea ofertantului câștigător, acesta din urmă, va urca produsele , pe platforma SEAP după primirea comenzii ferme și va finaliza achiziția. - Livrarea produselor va începe efectiv numai după lansarea comenzii ferme și finalizarea achiziției pe platforma SEAP. - Persoană responsabilă pentru inițierea și derularea achiziției pe platforma SEAP: Tatu Angel 0751016969- Autoritatea contractantă își rezervă dreptul de a sonda piața de profil în căutarea și a altor oferte avantajoase din punct de vedere economic. Prezenta nu constituie un angajament ferm de cumparare. Daca oferta depaseste valoarea estimata, autoritatea contractanta va reanaliza prioritatile in functie de bugetul alocat.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 5,750.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Brăila, Brăila
CPV
30125100-2 - Cartușe de toner
Categorie
IT & Software
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546549
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

IT & Software în Brăila

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.