Achiziție de „Consumabile pentru echipamentele Agilent” pentru LNCA
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE
„Achiziție de „Consumabile pentru echipamentele Agilent” pentru LNCA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Sector 1, județul București, de către ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 7,680.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziție de „Consumabile pentru echipamentele Agilent” pentru LNCA cf.Caietului de Sarcini nr. 243/20.08.2026 atasat in format pdf.
cod CPV 19510000-4,44167100-9
Condiții referitoare la contract
Conform detaliilor tehnice din Solicitare + Caietul de Sarcini atașate în format pdf.
Condiții de participare
Toti operatorii economici autorizati sa furnizeze produsele solicitate.
Criterii de atribuire
Criteriul de atribuire a pentru aceasta achiziție este “prețul cel mai scăzut”.
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisa pe adresa de email: loredana.negru@rowater.ro pana la data de 08.09.2026, ora 12:00.
Persoane de contact :
Loredana NEGRU 0723.630.703
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 7,680.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 19510000-4 - Produse din cauciuc
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546267
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.