BizzLink
Se încarcă...

Achiziție de „Consumabile pentru echipamentele Shimadzu” pentru LNCA

Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE

„Achiziție de „Consumabile pentru echipamentele Shimadzu” pentru LNCA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 7,680.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achiziție de „Consumabile pentru echipamentele Shimadzu” pentru LNCA cf.Caietului de Sarcini nr. 241/20.08.2026 atasat in format pdf.

Condiții referitoare la contract

Conform detaliilor tehnice din Solicitare + Caietul de Sarcini atașate în format pdf.

Condiții de participare

Toti operatorii economici autorizati sa furnizeze produsele solicitate.

Criterii de atribuire

Criteriul de atribuire a pentru aceasta achiziție este “prețul cel mai scăzut”.

Informații suplimentare

Oferta va fi transmisa pe adresa de email: loredana.negru@rowater.ro pana la data de 08.09.2026, ora 12:00.
Persoane de contact :
Loredana NEGRU 0723.630.703

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 7,680.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
31521000-4 - Lămpi
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546272
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.