Achiziție de Cutii metalice pentru depozitare telefoane mobile
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02546 Constanta
„Achiziție de Cutii metalice pentru depozitare telefoane mobile” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Constanța, județul Constanța, de către Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02546 Constanta. Bugetul estimat este Max: RON 2,785.13. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare de cutii metalice modulare pentru depozitare telefoane mobile, cu 4 compartimente individuale,conform cerințelor din caietul de sarcini atașat prezentului anunț publicitar.
Condiții referitoare la contract
Terrmen de livrare -21 zile lucrătoare de la data finalizării achiziției directe prin SEAP, fără costuri suplimentare. Plata se va efectua cu ordin de plată în contul furnizorului deschis la Trezorerie, în termen de 30 zile de la data comunicării facturii electronice (data comunicării facturii electronice se consideră data la care factura electronică este disponibilă autorității contractante pentru descărcarea din sistemul național RO e-Factura).
Condiții de participare
Oferta va respecta cerințele solicitate prin Caietul de sarcini și va fi însoțită de datele de identificare ale societății. Oferta se va transmite prin e-mail, la adresa: um_02546_constanta@mapn.ro sau prin fax , la nr. 0341453626, până la data și ora limită precizate în anunțul de publicitate.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut al ofertei, fără a depăși valorea estimată a achiziției, cu respectarea condițiilor de participare și a caracteristicilor tehnice și comerciale solicitate. Criteriul de atribuire se aplică numai ofertelor care îndeplinesc cerinţele solicitate.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine prin solicitare scrisă la adresa de email: um_02546_constanta@mapn.ro, sau la numarul de telefon +40 0341453614. La solicitarea autorității contractante, operatorul economic a cărui ofertă a fost acceptată, va publica un nou produs de catalog în baza prezentului anunț publicitar și a ofertei depuse, achiziția urmând a se realiza din catalogul electronic SEAP.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,785.13
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 44421721-7 - Cutii de valori
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546524
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.