BizzLink
Se încarcă...

Achiziție de materiale sanitare

Autoritate contractantă: MINISTERUL APĂRĂRII NAȚIONALE – UNITATEA MILITARĂ 02534 IAȘI

„Achiziție de materiale sanitare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Iași, județul Iași, de către MINISTERUL APĂRĂRII NAȚIONALE – UNITATEA MILITARĂ 02534 IAȘI. Bugetul estimat este Max: RON 17,853.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achiziție de materiale sanitare. Lista loturilor cuprinzând informațiile necesare pentru fiecare reper în parte (denumire, cantitate, valoare estimata, cod cpv) precum și specificațiile tehnice se regăsesc în documentele atașate.

Condiții referitoare la contract

Mod de plată - 60 de zile de la livrearea produselor însoţite de factură
Livrarea se va face la sediul unitatii noastre Strada G-ral Berthelot Henri Mathias, Nr. 7-9, Iași, în termen de maxim 3 (trei) zile lucrătoare de la transmiterea comenzii ferme lansată de autoritatea contractantă.

Condiții de participare

Ofertantul trebuie să fie înscris în S.E.A.P. Atribuirea se va face prin intermediul Catalogului din S.E.A.P.

Criterii de atribuire

Preţul cel mai scăzut pe fiecare lot în parte. Atribuirea se va face prin intermediul Catalogului din S.E.A.P.
În termen de 2 zile lucrătoare de la primirea comunicării din partea autorității contractante că oferta sa a fost declarată câștigătoare, operatorul economic desemnat câștigător trebuie să-și publice în catalogul electronic oferta. Dacă în termenul menționat de 2 zile lucrătoare operatorul economic nu își publică oferta în catalogul electronic S.E.A.P., oferta sa va fi respinsă și se va declara câștigător ofertantul aflat pe locul 2.

Informații suplimentare

Termenul limită de depunere a ofertelor: Oferta se transmite pe adresa de email a autorităţii contractante: achizitii@smuis.ro până la data de 08.09.2026 ora 10:00.
Deschiderea ofertelelor: 08.09.2026 ora 10:30.
Eventualele clarificări se pot solicita pe adresa de e-mail achizitii@smuis.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 17,853.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
33140000-3 - Consumabile medicale
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546677
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Sănătate & Wellness în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.