Achiziție de „Obiecte de inventar” DSU-MCR
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE
„Achiziție de „Obiecte de inventar” DSU-MCR” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Sector 1, județul București, de către ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 40,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziție de „Obiecte de inventar” cf. specificatiilor tehnice atasate.
coduri CPV 38412000-6,38341300-0, 31153000-3,38424000-3.
Condiții referitoare la contract
Vor fi luate in considerare doar ofertele care contin TOATE produsele din anexa atasata in format pdf. si transportul produselor inclus in oferta.
Condiții de participare
Toti operatorii economici autorizati sa furnizeze produsele solicitate.
Criterii de atribuire
Criteriul de atribuire a pentru aceasta achiziție este “prețul cel mai scăzut”.
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisa pe adresa de email: loredana.negru@rowater.ro pana la data de 08.09.2026, ora 12:00.
Persoane de contact :
Loredana NEGRU 0723.630.703
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 40,500.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 38412000-6 - Termometre
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546266
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.