Achizitie disjunctoare cu protectie diferentiala monofazica de 32A - 4 bucati
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA
„Achizitie disjunctoare cu protectie diferentiala monofazica de 32A - 4 bucati” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Constanța, județul Constanța, de către UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA. Bugetul estimat este Max: RON 320.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Universitatea Maritima din Constanta intentioneaza sa achizitioneze urmatoarele produse: Disjunctor cu protectie diferentiala monofazica 32A/30mA, curba B, RCBO, tip A, 6kA - 4 buc., conform specificatiilor tehnice. NU SE ACCEPTA PRODUSE CARE NU RESPECTĂ SPECIFICAȚIILE TEHNICE SOLICITATE ȘI/SAU CU O CALITATE INFERIOARA. Toate produsele ofertate vor fi noi, sigilate, de calitate. NU SE ACCEPTA PRODUSE CU O CALITATE INFERIOARA SI PRODUSE RESIGILATE. Cerințele impuse prin specificatiile tehnice vor fi considerate ca fiind minimale si obligatorii. În acest sens orice ofertă prezentată, care se abate de la prevederile specificatiilor tehnice, va fi luată în considerare, dar numai in măsura în care propunerea tehnică presupune asigurarea unui nivel calitativ egal sau superior cerințelor minimale din specificatiile tehnice. Livrarea de produse cu o calitate inferioară celei ofertate dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora, în maxim 3 zile lucrătoare, cu produse de calitate. Termen de livrare: maxim 7 zile lucratoare de la data finalizarii achizitiei directe in SEAP/trasmiterii comenzii ferme.
Condiții referitoare la contract
Livrarea produselor conform specificatiilor atasate prezentului anunt se va realiza la Sediul Central al Universitatii Maritime din Constanta, str Mircea cel Batran nr 104, Constanta. Termen de livrare: maxim 7 zile lucratoare de la data finalizarii achizitiei directe in SEAP/trasmiterii comenzii ferme. Transportul produselor la sediul autoritatii contractante este inclus in pretul ofertat. Plata se va efectua in maxim 30 de zile de la receptia produselor cu OP din/in cont de trezorerie. Produsele vor fi insotite de certificate de garantie/declaratii de conformitate.
Condiții de participare
Pretul final include transportul la sediul achizitorului. Produsele vor fi livrate in termen de 7 zile lucratoare de la finalizarea achizitiei in SEAP, la Sediul Central al Universitatii Maritime din Constanta, Strada Mircea cel Batran nr.104, Constanta, persoana de contact: Cismasu Daniel 0751610902.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet.
Informații suplimentare
Ofertele se vor depune in format electronic la adresa de e-mail achizitii@cmu-edu.eu sau in format fizic la Sediul Central al Universitatii Maritime din Constanta, Strada Mircea cel Batran nr. 104, parter, camera 01. Pana la data de 04.09.2026, ora 14:00. Persoana de contact: Licurici Claudia 0748279706.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 320.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 31680000-6 - Articole și accesorii electrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546423
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.