Achizitie diverse articole conform referat nr 32358/03.09.2026
Autoritate contractantă: ECO URBIS CRAIOVA SRL
„Achizitie diverse articole conform referat nr 32358/03.09.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Craiova, județul Dolj, de către ECO URBIS CRAIOVA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 3,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1. Polistiren extrudat XPan Zentyss XPS, interior / exterior, cant falt, 5 x 60 x 125 cm, pachet 5.78 mp - 10 pachete. 2. Holdsurub lemn 4 x 40 mm - 3000 buc. 3. Holdsurub lemn 4 x 50 mm - 1500 buc. 4. Holdsurub lemn 4 x 60 mm - 2500 buc. 5. Bandă de şlefuire de hârtie 2510 x 150 mm , granulatie K 60 - 5 buc. 6. Vinclu de imbinare 90 x 90 x 65 x 2.5 mm - 70 buc.
Condiții referitoare la contract
Plata se realizeaza prin Ordin de plata in termen de 30 de zile de la data emiterii facturii. Pretul afisat este unul informativ.
Condiții de participare
Oferta tehnica si oferta financiara, specificarea termenului cert de livrare al produsului la sediul Achizitorului. Livrarea este asigurata cu titlu gratuit.
Criterii de atribuire
In stabilirea ofertei castigatoare, se va lua in considerare atat pretul PENTRU INTREG PACHETUL cat si termenul cert de livrare de la comanda ferma care nu poate fi mai mare de 5 zile lucratoare.
Informații suplimentare
Contact prin e-mail achizitii@ecourbiscraiova.ro sau telefon 0753093883, Cosmin Pirvulescu.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Craiova, Dolj
- CPV
- 44423000-1 - Diverse articole
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546565
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Craiova
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.