Achizitie elevator 5 t, 4 coloane - 1 complet (bucata)
Autoritate contractantă: U.M. 01335 Bucuresti
„Achizitie elevator 5 t, 4 coloane - 1 complet (bucata)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către U.M. 01335 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 34,959.50. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform document atasat.
Condiții referitoare la contract
Plata produselor se va face in termen de 30 de zile de la receptia produselor la sediul beneficiarului, cu ordin de plata in contul de trezorerie al furnizorului
Condiții de participare
Conform document atasat.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Produsele vor fi livrate la UM 01335 Bucuresti cu sediul in Bd. Ghencea nr. 35-37 sector 6, de luni pana vineri in intervalul orar 07.30 - 15.00.
Termenul de livrare maxim 20 zile de la comanda in SEAP. Livrare cu verificarea coletelor.
Furnizorul va transmite achizitorului documentele care insotesc produsele, conform document atasat.
Valabilitatea ofertei 30 zile
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 34,959.50
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (14 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 42417000-2 - Elevatoare și transportoare
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546045
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.