Achiziție fișă aptitudine medicală (pachet)
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01495 Cincu
„Achiziție fișă aptitudine medicală (pachet)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Cincu, județul Brașov, de către Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01495 Cincu. Bugetul estimat este Max: RON 800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziție fișă aptitudine medicală în 3 exemplare, A5, orientare portret pentru dosare medicale individuale. 1200 bucăți
Condiții referitoare la contract
Livrare franco beneficiar la sediul U.M. 01495 Cincu, str. Principală, nr.1, jud. Brașov, în termen de maxim 7 zile lucrătoare de la data achiziției in S.E.A.P.
Condiții de participare
Ofertele se transmit pe email um01495cincu@forter.ro. Vor cuprinde prețul unitar și prețul pe pachet
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut pe pachet.
Informații suplimentare
Achizitia prin SEAP. Produsele livrate achizitorului neconforme, vor fi returnate la sediul furnizorului, pe cheltuiala acestuia. Furnizorul se obliga sa inlocuiasca produsele in termen de 7 zile calendaristice fara costuri suplimentare.
Achizitorul are deplina decizie in selectarea ofertantului castigator fara a fi obligat sa prezinte justificari celorlalti participant / ofertanti la actiunea de achizitie de mai sus. Autoritatea contractanta nu are obligatia de a face comunicari scrise. Preturile produselor vor fi exprimate in lei fara TVA. Nu se accepta modificarea pretului ofertat. FORMULARUL DE OFERTA DE PRET TREBUIE SEMNAT SI STAMPILAT DE CATRE FURNIZOR SI VA CONTINE URMATOARELE INFORMATII: PRET UNITAR LEI (RON) FARA TVA/PRODUS, VALABILITATEA OFERTEI, DATELE DE IDENTIFICARE ALE FIRMEI, PERSOANA DE CONTACT (NR. TELEFON). OFERTELE CARE NU CORESPUND DIN PUNCT DE VEDERE TEHNIC SAU TRANSMISE DUPA DATA SI ORA LIMITA DE TRANSMITERE NU VOR FI EVALUATE.
Vor fi acceptate doar ofertele agentilor economici înregistrati în Sistemul Electronic de Achizitii Publice, care pot sa furnizeze produsele în termen de 5 zile lucratoare, de la data acceptarii ofertei. Achizitia de la ofertantul desemnat câstigator va fi facuta din catalogul electronic din Sistemul Electronic de Achizitii Publice. Prezentul anunt nu obliga autoritatea contractanta sa accepte o oferta sau sa efectueze achizitia. ACHIZITIA SE VA EFECTUA IN FUNCTIE DE ALOCATIILE BUGETARE EXISTENTE SI NECESARUL UNITATII. CANTITATILE SUNT ESTIMATIVE, PUTÂND FI MAJORATE/DIMINUATE IN FUNCTIE DE BUGETUL REPARTIZAT, NECESITATI IMEDIATE, ETC. Oferta câstigatoare va fi stabilita de catre comisia de atribuire din cadrul institutiei, functie de cerinte, necesar, specificatii etc
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 800.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Cincu, Brașov
- CPV
- 85147000-1 - Servicii de medicina muncii
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546084
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.