Achizitie impregnant lac pe baza de apa conform referat nr 31720/28.08.2026
Autoritate contractantă: ECO URBIS CRAIOVA SRL
„Achizitie impregnant lac pe baza de apa conform referat nr 31720/28.08.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Craiova, județul Dolj, de către ECO URBIS CRAIOVA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 7,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1. Impregnant pe baza de apa de exterior - TEAK - 100 kg. 2. Lac pe baza de apa S8435, Mat 20 - 100 kg. Atasat fisele tehnice ale produselor.
Condiții referitoare la contract
Plata se realizeaza prin Ordin de plata in termen de 30 de zile de la data emiterii facturii. Pretul afisat este unul informativ.
Condiții de participare
Oferta tehnica si oferta financiara si fise tehnice cu specificarea termenului cert de livrare al produsului la sediul Achizitorului. Livrarea este asigurata cu titlu gratuit.
Criterii de atribuire
In stabilirea ofertei castigatoare, se va lua in considerare atat pretul PENTRU INTREG PACHETUL cat si termenul cert de livrare care nu poate fi mai mare de 3 zile lucratoare de la comanda ferma
Informații suplimentare
Contact prin e-mail achizitii@ecourbiscraiova.ro sau tel. 0753093883, Cosmin Pirvulescu. Nota: Mentionam ca valoarea notata de AC este una estimativa .
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 7,000.00
- Termen limită
- 01 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Craiova, Dolj
- CPV
- 44812220-3 - Vopsele de apă
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546016
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Renovări & Construcții în Craiova
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.