Achizitie lemne de foc
Autoritate contractantă: Inspectoratul de Politie al Judetului Covasna
„Achizitie lemne de foc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Grădinărit & Spații Verzi, pentru județul Covasna, de către Inspectoratul de Politie al Judetului Covasna. Bugetul estimat este Max: RON 36,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achzitie lemne de foc esenta tare (60 mst) necesare pentru asigurarea incalzirii pe sezonul rece 2026-2027 la posturile de politie: Arcus,, Bixad, Dalnic, Mereni si Reci
Condiții referitoare la contract
A se asigura transportul materialului lemnos pana la posturile de politie mentionate in descriere
Condiții de participare
Orice persoana fizica sau juridica autorizata
Criterii de atribuire
Pretul cel mai mic
Informații suplimentare
La sediul autoritatii contractante de pe Bulevard General Grigore Balan nr 67 din mun Sfantu Gheorghe
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 36,000.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Covasna
- CPV
- 03413000-8 - Lemn de foc
- Categorie
- Grădinărit & Spații Verzi
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546248
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.