ACHIZITIE MATERIALE DE CONSTRUCTII
Autoritate contractantă: S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L
„ACHIZITIE MATERIALE DE CONSTRUCTII” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Roșiori de Vede, județul Teleorman, de către S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L. Bugetul estimat este Max: RON 2,651.90. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1. Teava PE 25pn10 = 4 m ; 2. Teu PE 40-11/4” FI = 1 buc ; 3. Reductie Bz. 11/4”-1” = 1 buc ; 4. Reductie Bz.1”-3/4” = 1 buc ; 5. Mufa PE 25-3/4” FE = 2 buc ; 6. Cot PE 25 egal = 1 buc ; 7. Robinet trecere fonta ¾” = 1 buc ; 8. Niplu fonta 3/4” = 1 buc ; 9. Teu fonta ¾” = 1 buc ; 10. Fuior canepa = 1 buc ; 11. Pasta verde 150g = 1 buc ; 12. Sapa forjata = 1 buc ; 13. Coada sapa = 1 buc ; 14. Fierastrau lemn = 1 buc ; 15. Bit PH2 lung 50mm = 2 buc ; 16. Cheie tubulara 8x48 mm = 1 buc ; 17. Burghiu 6mm lung = 1 buc ; 18. Disc metal 125x1.6 = 4 buc ; 19. Cheie tubulara 1/2-17 mm = 1 buc ; 20. Disc metal 125x1 = 14 buc ; 21. Cordelina 6mm = 102 m ; 22. Racord 1/2”-3/8”-100 cm = 2 buc ; 23. Robinet flotor 1/2” = 2 buc ; 24. Dop Bz.1/2FI = 1 buc ; 25. Stecher = 1 buc ; 26. REC 32/40/50= 1 buc ; 27. Baterie apa rece = 2 buc ; 28. Baterie lavoar teava scurta = 1 buc ; 29. Butuc yala 90mm = 1 buc ; 30. Sfoara pt. zidarie 1mm – 50m = 1 buc ; 31. Holsurub autoforant 4.8x25mm = 100 buc ; 32. Mastic poliuretanic = 2 buc ; 33. Vas expansiune 18l = 1 buc ; 34. Pietre biax 5 pcs = 1 set ; 35. Pensula lata 50mm = 1 buc ; 36. Cheie tubulara 1/2 8mm= 1 buc ; 37. Masina de taiat caneluri = 1 buc ; 38. Butelie gaz HONEST = 2 buc ; 39.arzator pt.parlit = 1 buc ; 40. Furtun gaz 8x13mm = 3 m ; 41.colier metalic 8-16 = 2 buc ; 42. Piulita butelie cu stut = 1 buc ; 43. Garnitura clingherit ½” = 1 buc ; 44. Banda semnalizare alb-rosu-negru-galben = 1 buc ; 45. Zavor plat 16 cm = 1 buc ; 46. Capac WC = 1 buc ; 47. Surub hex.M6x20mm = 10 buc ; 48. Piulita M6= 10 buc ; 49. Saiba 6lata = 10 buc ; 50. Oglinda PLAS TURO 840-1 = 1 buc ; 51. Silicon sanitar transparent = 1 buc ; 52. Coada grebla = 1 buc ; 53. Grebla 14 dinti = 1 buc ; 54.furtun apa 1”-50m= 50 m ; 55.lacat 50mm = 2 buc ;
Condiții referitoare la contract
Produsele se vor livra gratuit la sediul autoritatii contractante .La livrare produsele vor fi insotite de factura fiscala , iar plata se va efectua prin OP la 60 de zile de la livrare .Receptia calitativa si cantitativa se va face de catre reprezentantii autoritatii contractante la sediul acesteia .Prezentarea unor produse neconforme atrage dupa sine refuzul receptiei .
Condiții de participare
Ofertele se vor posta in catalogul electronic SICAP , intr-un singur anunt continand pretul si conditiile , cu specificarea numarului anuntului atribuit de SICAP acestuia .
Criterii de atribuire
pretul cel mai mic ;
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,651.90
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Roșiori de Vede, Teleorman
- CPV
- 44000000-0 - Structuri și materiale de construcții; produse auxiliare pentru construcții (cu excepția aparatelor electrice)
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546445
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.