Achizitie materiale electrice
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA
„Achizitie materiale electrice” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Constanța, județul Constanța, de către UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA. Bugetul estimat este Max: RON 646.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform documentului atasat.
Condiții referitoare la contract
Conform documentului atasat.
Condiții de participare
Pretul final include transportul la sediul achizitorului. Produsele vor fi livrate in termen de 7 zile lucratoare de la finalizarea achizitiei in SEAP, la Sediul Central al Universitatii Maritime din Constanta, Strada Mircea cel Batran nr.104, Constanta, persoana de contact: Cismasu Daniel 0751610902.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet.
Informații suplimentare
Ofertele se vor depune in format electronic la adresa de e-mail achizitii@cmu-edu.eu sau in format fizic la Sediul Central al Universitatii Maritime din Constanta, Strada Mircea cel Batran nr. 104, parter, camera 01. Pana la data de 07.09.2026, ora 12:00. Persoana de contact: Licurici Claudia 0748279706.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 646.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 31680000-6 - Articole și accesorii electrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546315
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.