ACHIZITIE MATERIALE PENTRU ACTIVITATI HAND MADE LOT 5
Autoritate contractantă: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA
„ACHIZITIE MATERIALE PENTRU ACTIVITATI HAND MADE LOT 5” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Cultură & Sport, pentru Alba Iulia, județul Alba, de către DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA. Bugetul estimat este Max: RON 9,335.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
PRODUSE CONFORM DESCRIERII DIN CAIET DE SARCINI
Condiții referitoare la contract
CONFORM DESCRIERII DIN CAIET DE SARCINI
Condiții de participare
CONFORM DESCRIERII DIN CAIET DE SARCINI; FORMULARELE SE REGASESC PE SITE WWW.DIRECTIADEASISTENTASOCIALAALBAIULIA.RO
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT/LOT
Informații suplimentare
FORMULARELE SE REGASESC PE SITE WWW.DIRECTIADEASISTENTASOCIALAALBAIULIA.RO
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 9,335.00
- Termen limită
- 18 septembrie 2026 (14 zile rămase)
- Locație
- Alba Iulia, Alba
- CPV
- 37800000-6 - Articole pentru lucrări de artizanat și de artă
- Categorie
- Cultură & Sport
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546734
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.