Achizitie materiale pentru curatenie si produse de ingrijire personala
Autoritate contractantă: UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI
„Achizitie materiale pentru curatenie si produse de ingrijire personala” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Șuici, județul Argeș, de către UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI. Bugetul estimat este Max: RON 4,130.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitie materiale pentru curatenie si produse de ingrijire personala conform tabel incarcat in sectiunea Caiet de Sarcini.
Condiții referitoare la contract
Conform Caiet de sarcini atasat.
Condiții de participare
Ofertantul trebuie să fie înscris în SEAP si sa transmita oferta in termenul limita precizat. In oferta prezentata se vor preciza: specificatiile tehnice ale produselor ofertate, a termenelor si conditiilor de livrare, plata, garantie s.a. din prezentul anunt. Propunerea financiara va cuprinde pretul unitar exprimat in lei fara TVA cu respectarea intocmai a cantitatilor. Oferta trebuie să fie valabilă cel putin 30 de zile de la data limită de depunere a acesteia având caracter ferm și obligatoriu din punct de vedere al conținutului pe toată perioada de valabilitate a acesteia
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT, exprimat in lei fara TVA, pe pachet, dintre ofertele care indeplinesc cerintele din prezentul anunt si din caietul de sarcini (considerate cerinte minimale).
Informații suplimentare
1)Ofertele se transmit prin e-mail la adresa oficiala a autoritatii contractante uams_suici@yahoo.com pana la data de 08.09.2026 ORA 12:00. In subiectul e-mailului se va specifica numarul anuntului publicitar pentru care se oferteaza. Ofertele depuse după expirarea termenului limită stabilit pentru depunerea ofertelor vor fi respinse. 2) Ofertantul desemnat castigator va posta oferta in catalogul SEAP, iar achizitia directa se va finaliza prin intermediul platformei electronice.3.Solicitarile de clarificari se pot transmite prin e-mail uams_suici@yahoo.com, cel tarziu cu una zi lucratoare inainte de termenul limita de transmitere a ofertelor. .Oferta care depaseste valoarea estimata va fi considerata inacceptabila
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,130.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Șuici, Argeș
- CPV
- 39831240-0 - Produse de curățenie
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546766
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.