BizzLink
Se încarcă...

Achizitie materiale sanitare

Autoritate contractantă: Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava

„Achizitie materiale sanitare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Suceava, județul Suceava, de către Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava. Bugetul estimat este Max: RON 380.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie materiale sanitare conform specificatiilor tehnice anexate prezentului anunt de publicitate.

Condiții referitoare la contract

Furnizarea produselor se va face la sediul ISU Suceava, Str. Universităţii, nr. 14. Recepţia cantitativă şi calitativă a produselor se va efectua în ziua livrării la sediul beneficiarului. Bunurile materiale trebuie să corespundă cantitativ și din punct de vedere tehnic cu caracteristicile solicitate. În caz contrar, Beneficiarul îşi rezervă dreptul de a nu efectua recepţia produselor. Recepţia se face, în mod obligatoriu, pe baza următoarelor documente: a) factură fiscală (cu denumirea exactă a produselor ofertate, stabilite câştigătoare). Termen maxim de livrare: cinci zile de la data comenzii.

Condiții de participare

Operatorii economici interesati vor transmite o oferta pe adresa de e-mail achizitii@isusv.igsu.ro (pana la data si ora mentionate in prezentul anunt de publicitate), continand propunerea financiara ce va cuprinde valoarea totala si pretul unitar fara T.V.A. pentru produsele solicitate, precum si o anexa cu specificatiile tehnice pentru produsele ofertate. Termenul de valabilitate a ofertei: 30 zile. Achizitia se va desfasura prin intermediul platformei S.E.A.P. In mod obligatoriu, produsele ofertate vor trebui sa respecte specificatiile tehnice precizate. Nu vor fi luate in calcul ofertele care nu au trecute toate caracteristicile tehnice solicitate, precum si ofertele sosite dupa data si ora precizata.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 380.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Suceava, Suceava
CPV
44411000-4 - Articole sanitare
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546287
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Suceava

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.