BizzLink
Se încarcă...

Achizitie Medii de cultura

Autoritate contractantă: DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI

„Achizitie Medii de cultura” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru București, județul București, de către DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 15,860.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform documentatiei atasate.

Condiții referitoare la contract

Conform documentatiei atasate.

Condiții de participare

Conform documentatiei atasate.

Criterii de atribuire

Conform documentatiei atasate.

Informații suplimentare

Conform documentatiei atasate.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 15,860.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
24931250-6 - Medii de cultură
Categorie
Altele
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546383
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.