Achizitie motocoase benzina
Autoritate contractantă: U.M. 02031 Bucuresti
„Achizitie motocoase benzina” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Grădinărit & Spații Verzi, pentru București, județul București, de către U.M. 02031 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 3,965.28. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
UM 02031 Bucuresti intentioneaza sa achizitioneze urmatoarele produse conform documentului atasat.
Condiții referitoare la contract
Ofertantul câștigător va posta oferta în catalogul SEAP - catalog electronic.
Oferta trebuie să fie semnată și stampilată, aceasta va fi transmisă pe adresa de e-mail a unitatii noastre (achizitii02031@forter.ro) sau prin fax (021/4200288) și va conține toate caracteristicile minime și cantitățile solicitate prin anunț.
Termenul de livrare al materialelor este de maxim 3 zile lucrătoare de la comanda fermă.
Perioada de valabilitate a ofertei este de 30 de zile calendaristice de la data limită de depunere a ofertei.
Plata se va efectua în contul dumneavoastră de trezorerie în termen de 30 de zile de la emiterea facturii.
Produsele vor fi livrate la sediul autoritatii contractante, respectiv: U.M. 02031 București (Sos. Alexandria, nr. 158, sector 5, București).
Condiții de participare
Operator înscris în SEAP care să aibă cont deschis la trezorerie.
Prețul ofertat trebuie să fie un preț total, exprimat în lei fără TVA.
Operatorul trebuie să anexeze fișa tehnică a produselor care sa ateste specificiațiile minime solicitate de autoritatea contractantă.
Propunerile financiare care depășesc valoarea totală estimată, nu conțin preț ferm total exprimat în lei fără TVA, conțin actualizări sau acordare de avans, nu vor fi acceptate.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut , cu respectarea cerințelor / specificațiilor minime ale acestora.
Informații suplimentare
Ofertele de pret, semnate și ștampilate vor fi transmise pe adresa de e-mail a unitatii (achizitii02031@forter.ro) sau prin FAX (0214200288), până la data 02.08.2026, ora 09:00.
Persoana de contact - Secția Achiziții: Marian Piele - 0217764275.
Ofertele care nu sunt semnate și ștampilate, nu conțin prețul unitar/reper, cantitățile solicitate, caracteristicile minime ale produselor, perioada de valabilitate a ofertei și termenul de livrare, nu vor fi luate în considerare.
Ofertele care nu respectă cerințele minime solicitate de autoritatea contractantă prin anunț vor fi declarate NECONFORME în baza art. 137 din H.G. 395/2016 , coroborat cu art. 215 din Legea 98/2016, cu modificările și completările ulterioare.
Prezentul anunț poate ține locul unei prospectări de piață.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,965.28
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 16310000-1 - Cositoare
- Categorie
- Grădinărit & Spații Verzi
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546004
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Grădinărit & Spații Verzi în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.