BizzLink
Se încarcă...

Achizitie motostivuitor

Autoritate contractantă: SALUBRIZARE TIMISOARA SRL

„Achizitie motostivuitor” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Timișoara, județul Timiș, de către SALUBRIZARE TIMISOARA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 120,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Societatea Salubrizare Timisoara SRL, cu sediul in Timisoara, pe str. Amforei, nr.6, intenționează achiziționarea directă a unui motostivuitor, destinat manipularii componentelor, materialelor si a materiilor prime in hala din dotarea societății.

Condiții referitoare la contract

Livrarea produsului va fi inclusă în preț și se va face pe bază de comandă la locația precizată de Autoritatea contractanta, în maxim 30 zile calendaristice de la transmiterea comenzii sau de la semnarea contractului.

Condiții de participare

Operatorii economici interesați, ținând cont de condițiile prezentului anunț publicitar si a Specificatiilor tehnice ce se regasesc in Caietul de sarcini atasat, vor întocmi oferta tehnica si financiara si o vor transmite la adresa de e-mail a societatii office@salubrizaretimisoara.ro
Operatorii economici interesati vor transmite, de asemenea, Declaratia privind evitarea unui conflict de interese, Declaratia privind neincadrarea in prevederile articolelor 164, 165 si 167 din din Legea nr. 98/2016 privind achizițiile publice, precum si Certificatul de atestare fiscală al firmei.

Criterii de atribuire

Oferta castigatoare va fi oferta admisibila care va avea valoarea totala cea mai scazuta cu incadrarea in valoarea estimata si respecta in totalitate cerintele din caietul de sarcini . În cazul în care se constată că ofertele transmise de către operatorii economici clasate pe primul loc, au prețuri egale, autoritatea contractantă va solicita ofertanților transmiterea unei noi oferte de preț în vederea departajării acestora.

Informații suplimentare

Achiziția se va derula prin intermediul Catalogului Electronic din noua aplicație SEAP (SICAP). Oferta se va publica în catalogul electronic cu codul CPV conform prezentului anunț.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 120,000.00
Termen limită
14 septembrie 2026 (11 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
44614310-3 - Utilaje de stivuire
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546490
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.