Achizitie (pachet) Materiale pentru reparare acoperis, pentru DEER SA - Sucursala Bistrita
Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.
„Achizitie (pachet) Materiale pentru reparare acoperis, pentru DEER SA - Sucursala Bistrita” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 5,600.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare (pachet) , materiale pentru acoperis: 80 buc Placi ondulate tip Onduline Base, rosu 855*2000*2,6 mm; 60 buc Coame pentru placi ondulate bituminoase tip Onduline, rosu, 1000*420*3 mm, finisaje muchie, material bituminos, armat cu fibre de celuloza si rasini temorigide, protejate cu strat de lac, montaj pe exterior, fixare cu cuie si 3 cutii Cuie speciale fixare placi acoperis cu garnitura, L = 65 mm, 1 cutie = 400 buc, pentru DEER SA - Sucursala Bistrita.
Condiții referitoare la contract
Se va incheia o comanda de furnizare produse . Plata se va face cu OP in termen de 120 de zile de la receptie. Livrarea va fi asigurata gratuit de furnizor, in termen de 30 de zile, doar dupa transmiterea comenzii, la sediul DEER - Sucursala Bistrita, Str. Zefirului, nr. 11, loc. Bistrita, pers. contact Mihai Pop, tel.- 0745388479;
Condiții de participare
Oferta tehnica si financiar semnata si stampilata va fi transmisa spre evaluare pe e-mail (de la inf. suplimentare) pana in data de 07.09.2026 ora 23:59. Oferta va face referire obligatoriu la termenul de plata insusit de ofertant. Entitatea Contractanta poate solicita clarificari la oferta, pentru a se asigura ca produsul ofertat corespunde necesitatilor acesteia. Prin transmiterea ofertei, daca nu specifica altfel, operatorul economic isi asuma respectarea prevederilor mentionate in prezentul anunt (termen de plata, termen de livrare). Oferta care nu include toate cerintele solicitate va fi considerata neconforma si nu va fi acceptata. Oferta castigatoare va fi cea cu pretul cel mai scazut/pachet, dintre ofertele conforme. Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare. TRANSMITEREA OFERTELOR LA ALTE DESTINATII NU GARANTEAZA PRIMIREAACESTORA.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet, cu conditia respectarii cerintelor prezentului anunt.
Informații suplimentare
Datele pentru transmiterea Ofertei spre evaluare sunt: Ioana Voichita Sfagau, e-mail voichita.sfagau@distributie-energie.ro, tel:0263205802;
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,600.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 44112500-3 - Materiale pentru acoperiș
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1544269
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.