BizzLink
Se încarcă...

Achizitie piese de schimb

Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA

„Achizitie piese de schimb” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Mangalia, județul Constanța, de către Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA. Bugetul estimat este Max: RON 5,778.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie bunuri materiale de resortul cazarmare, conform specifiicatiilor tehnice anexate. Termenul maxim de livrare va fi de maxim cinci zile de la emiterea comenzii.

Condiții referitoare la contract

Plata se face cu OP prin Trezorerie, in maxim 60 de zile de la emiterea facturii si receptia produselor. Publicarea in platforma SICAP se face urma analizarii ofertelor primite de autoritatea contractanta, prin comunicarea scrisa.

Condiții de participare

Ofertele vor fi insotite de documentele relevante prin care sa se demonstreze conformitatea acestora cu specificatii tehnice/fisa tehnica de produs, instructiuni folosire, etc.
In cazul in care ofertele nu sunt insotite de documentele solicitate, nu vor fi luate in considerare in etapa de evaluare.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut, cu respectarea specificatiilor tehnice.

Informații suplimentare

Bunurile vor fi insotite la livrare de documentele care atesta conformitatea acestora/certificate de garantie, dupa caz. Costul transportului va fi asigurat de furnizor. Livrarea se face la sediul UM 01556, str. Portului nr.13.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 5,778.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Mangalia, Constanța
CPV
38425100-1 - Manometre
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546745
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.