Achizitie piese de schimb auto
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI
„Achizitie piese de schimb auto” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 8,310.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare piese de schimb pentru autospecialele din dotarea IPJ Vaslui, conform caietului de sarcini atasat prezentului anunt. Detalii suplimentare se pot obtine la Compartimentul Achizitii - 0235303487.
Condiții referitoare la contract
Livrarea produselor la sediul beneficiarului, fara costuri suplimentare (transport, etc.), insotite de certificate de garantie si calitate, in termen de 5 zile de la primirea comenzii scrise, pe adresa: mun. Vaslui, str. 1 Decembrie,Nr. 2 B, jud. Vaslui, Garaje Politie.
Condiții de participare
Produsele vor respecta cerintele caietului de sarcini. Ofertantii interesati vor transmite oferta la adresa de e-mail: logistica_vs@yahoo.com, pana la data mentionata, ora 08:00
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/ tip produs, in lei fara TVA
Informații suplimentare
Plata se va efectua în baza facturii electronice și transmiterea acesteia prin sistemul național privind factura electronică,in termen de la 30 de zile de la receptionarea produselor in perioada 24-31 ale lunii. In cazul in care produsul prezinta defectiuni sau nu corespund cu specificatiile transmise, furnizorul se obliga sa remedieze defectiunile, sau sa inlocuiasca produsul in termen de 5 zile de la sesizare pe cheltuiala acestuia.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 8,310.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Vaslui, Vaslui
- CPV
- 34913000-0 - Diverse piese de schimb
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546739
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.