Achizitie porumb boabe(1000kg),grau boabe(500kg),floarea soarelui seminte(500kg),ovaz boabe(600kg) conf.referat nr.31652/28.08.2026
Autoritate contractantă: ECO URBIS CRAIOVA SRL
„Achizitie porumb boabe(1000kg),grau boabe(500kg),floarea soarelui seminte(500kg),ovaz boabe(600kg) conf.referat nr.31652/28.08.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Grădinărit & Spații Verzi, pentru Craiova, județul Dolj, de către ECO URBIS CRAIOVA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 5,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitie porumb boabe=1000kg,grau boabe=500kg,floarea soarelui seminte=500kg,ovaz boabe=600kg.
Condiții referitoare la contract
Plata se realizeaza cu OP la 30 zile de la emiterea facturii.Pretul afisat este unul informativ.
Condiții de participare
Oferta tehnica si oferta financiara,specificarea termenului cert de livrare al produselor la sediul Achizitorului.(la Gradina Zoologica din incinta Parcului N.Romanescu)Livrarea este asigurata cu titlu gratuit.
Criterii de atribuire
In stabilirea ofertei castigatoare ,se va lua in considerare atat pretul Pentru Intreg Pachetul cat si termenul cert de livrare ,max.3 zile de la finalizarea achizitiei in SICAP.
Informații suplimentare
Contact prin e-mail sau tel.0724068035 Capraru Mariana.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,000.00
- Termen limită
- 01 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Craiova, Dolj
- CPV
- 03211000-3 - Cereale
- Categorie
- Grădinărit & Spații Verzi
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546048
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Grădinărit & Spații Verzi în Craiova
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.