Achizitie produse
Autoritate contractantă: CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI
„Achizitie produse” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Sector 5, județul București, de către CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI. Bugetul estimat este Max: RON 3,840.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Produsele ce se achizitioneaza sunt:
1. 2 buc. - Acumulator 12V 12AH - necesar pentru centrala de incendiu;
2. 1 buc. - Modul SEKA GSM SMS 3 nivel acces - centrala telefonica;
3. 15 buc. - Extinctoare cu pulbere P6;
4. 4 buc. - Extinctor cu gaz G5.
Condiții referitoare la contract
Plata urmeaza a se efectua prin trezorerie, in termen de 30 de zile, de la data transmiterii facturii prin e-Factura si a primirii produselor la sediul beneficiarului, din Bdl. Libertatii, nr. 14, Sector 5.
Condiții de participare
Livrarea produselor se va efectua la sediul beneficiarului din Bucuresti, Bdl Libertatii, nr. 14, Sector 5, in maxim 10 zile lucratoare de la data transmiterii comenzii, semnata de Vicepresedintele C.N.A.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai mic/pachet, raportat la aceleasi caracteristici.
Informații suplimentare
Ofertele vor fi transmise la adresa de e-mail: dorina.perdun@cna.ro (adresa la care se pot solicita si clarificari), pana la data de 08.09.2026, ora 11:42.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,840.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 35111320-4 - Extinctoare portabile
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546544
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.