Achizitie produse de curatenie
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA
„Achizitie produse de curatenie” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Mangalia, județul Constanța, de către Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA. Bugetul estimat este Max: RON 13,220.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitie prodese de curatenie pentru UM 01556 Mangalia
Condiții referitoare la contract
Sa corespunda caietului de sarcini
Condiții de participare
Ofertele vor fi insotite de documentele relevante prin care sa se demonstreze conformitatea acestora cu specificatii tehnice/fisa tehnica de produs, instructiuni folosire, etc.
In cazul in care ofertele nu sunt insotite de documentele solicitate, nu vor fi luate in considerare in etapa de evaluare.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut , cu respectarea specificatiilor tehnice.
Informații suplimentare
Bunurile vor fi insotite la livrare de documentele care atesta conformitatea acestora/certificate de garantie, dupa caz. Costul transportului va fi asigurat de furnizor. Livrarea se face la sediul UM 01556, str. Portului nr.13.
Persoana de contact: Crudu Constantin- tel. 0723.721.779.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 13,220.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Mangalia, Constanța
- CPV
- 39830000-9 - Produse de curățat
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546737
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.