BizzLink
Se încarcă...

Achiziție publică afișe ținte de tir

Autoritate contractantă: R 4278060 ȘCOALA NAȚIONALĂ DE POLIȚIE PENITENCIARĂ ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” Târgu Ocna

„Achiziție publică afișe ținte de tir” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Orș. Târgu Ocna, județul Bacău, de către R 4278060 ȘCOALA NAȚIONALĂ DE POLIȚIE PENITENCIARĂ ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” Târgu Ocna. Bugetul estimat este Max: RON 1,483.50. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Ținte de tir conform necesarului si a modelelor anexate în rubrica Caiet de sarcini

Condiții referitoare la contract

Achiziția se va finaliza prin comandă fermă. Livrarea produselor la sediul S.N.P.P.C.B , în loc. Tg. Ocna, str. Tisesti, nr. 137, în zilele lucratoare de luni până vineri, în intervalul orar 08.00 - 15.00. TERMEN MAXIM DE LIVRARE - 11.09.2025. Produsele vor fi însoțite de factură. Conditii de plată: plata se va efectua cu OP in cont de Trezorerie , în termen de maxim 30 de zile de la recepția produselor în baza facturii fiscale emise de către furnizor și a procesului-verbal de recepție a produselor. Conform OUG 120 / 2021 furnizorul are obligația de a emite facturile electronice și să le transmită prin sistemul național privind factura electronică RO e-Factura. Daca la receptie, produsele nu corespun specificatiilor, achizitorul are dreptul de a le respinge, iar furnizorul are obligația (fara a modifica prețul) de a înlocui produsele refuzate sau de a întreprinde toate demersurile necesare astefel încât produsele sa respecte cerintele.

Condiții de participare

Trimiterea ofertei de pret fără TVA prin e-mail: achizitii.smaptgocna@anp.gov.ro sau prin fax: 0234/344153 sau prin orice alte mijloace de comunicare . Oferta va fi elaborată astfel încat sa rezulte ca sunt îndeplinite în totalitate specificațiile/cerințele tehnice, precum si asumarea de către ofertant a tuturor cerintelor prevăzute in prezentul anunț. La intocmirea ofertei, ofertantul va avea in vedere toate cheltuielile necesare livrarii produselor conform specificatiilor din anunț.

Criterii de atribuire

Evaluarea se va realiza comparând valoarea totală fara TVA a ofertelor, fiind necesară ofertarea tuturor produselor solicitate cu respectarea caracteristicilor solicitate. Pentru determinarea ofertei celei mai avantajoase din punct de vedere economic, criteriul de atribuire ce va fi aplicat acestei achizitii directe este “prețul cel mai scăzut”

Informații suplimentare

Pentru mai multe informatii vă puteti adresa la Compartiment Achizitii, tel 0234344149, int. 108/110 sau prin fax la nr. 0234344153. Eventualele informatii suplimentare sau nelămuriri pot fi cerute/solutionate la datele de contact furnizate in prezentul anunt.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,483.50
Termen limită
03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Orș. Târgu Ocna, Bacău
CPV
35210000-9 - Ținte de tir
Categorie
Altele
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546085
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.