Achizitie robot de feliat legume/fructe
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII UM02003
„Achizitie robot de feliat legume/fructe” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Constanța, județul Constanța, de către MINISTERUL APARARII UM02003. Bugetul estimat este Max: RON 2,967.83. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 02003 Constanta intentioneaza sa achizitioneze prin achizitie directa (analiza de oferte) urmatoarele active fixe: 1. Robot de feliat legume/fructe, potrivit pentru taierea unor cantitati mari, avand orificiu corespunzator atat pentru introducerea cantitatilor mici cat si mari, cu corp din aluminiu, cel putin 2 discuri de feliere si doua de razuire de diferite marimi. Putere minima 550W si capacitate minima 100 kg/ora - 1 bucata. Caracteristicile precizate sunt cerinte minime obligatorii ce urmeaza a fi analizate in ofertele primite pentru stabilirea conformitatii acestora. Robotul de feliat sa fie neutilizat, nou, conform si sa detina garantie. Oferta se va transmite pentru toate reperele si in cantitatile mentionate in dreptul fiecaruia. Termen de livrare de maxim 30 de zile de la data primirii comenzii ferme din partea autoritatii contractante. Va rugam sa mentionati in subiect numarul anuntului publicitar, iar pentru clarificari "solicitare clarificari".
Condiții referitoare la contract
Livrarea se va efectua la sediul autoritatii contractante: UM02003 Constanta, Strada Stefanita Voda nr.17, Constanta, fara costuri suplimentare. Plata se efectueaza prin OP in contul de trezorerie al operatorului economic declarat castigator dupa receptia calitativa si cantitativa a activelor fixe.
Condiții de participare
Ofertele transmise vor respecta specificatiile mentionate. Ofertele se vor transmite pe adresa achizitii2003@navy.ro si vor fi deschise la data limita de depunere oferte, respectiv 11.09.2026 , ora 13:00
Criterii de atribuire
Criteriul de atribuire este “Prețul cel mai scăzut”, dacă sunt îndeplinite condițiile din anunțul de publicitate, stabilirea ofertei câștigătoare urmând a se realiza doar prin compararea prețurilor prezentate în cadrul ofertelor admisibile
Informații suplimentare
Informații suplimentare pot fi solicitate la adresa de mail: achizitii2003@navy.ro (mentionati "solicitare clarificari" si numarul anuntului publicitar) și la adresa autorității contractante UM02003 din Strada Ștefăniță Vodă nr. 17, localitate Constanța, județ Constanța
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,967.83
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 39711210-4 - Roboți de bucătărie
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546790
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.