Achizitie roti rezerva FORD
Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA
„Achizitie roti rezerva FORD” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 6,388.42. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Roti de rezerva de dimensiuni normale si reduse pentru autoturismele Ford. A se vedea documentul atasat.
Condiții referitoare la contract
A se vedea cerintele din documentul atasat. Se va transmite o comanda din partea achizitorului
Condiții de participare
Oferta va fi formulata conform cerintelor din prezentul anunt si fisierul atasat. Oferta trebuie sa permita verificarea indeplinirii, pas cu pas, a tuturor cerintelor. Oferta va conține documentele din care sa rezulte indeplinirea tuturor cerintelor solicitate, dupa caz.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisa autoritatii contractante pe adresa de e-mail: nicolae.fojica@mai.gov.ro. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati – M.A.I. - Directia Generala Logistica - Direcția Asigurare Logistică Integrată, telefon 021.303.70.80, interior 18478, persoana de contact Fojică Nicolae
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,388.42
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 34324000-4 - Roți, piese și accesorii
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546486
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.