Achizitie rulmenti SKF
Autoritate contractantă: Compania de Apa Oltenia SA
„Achizitie rulmenti SKF” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Craiova, județul Dolj, de către Compania de Apa Oltenia SA. Bugetul estimat este Max: RON 4,300.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Rulment SKF 6205 - 20 buc
Rulment SKF 6206 - 20 buc
Rulment SKF 6306 - 10 buc
Rulment SKF 6308 - 10 buc
Rulment SKF 6203 - 10 buc
Rulment SKF 6204 - 10 buc
Condiții referitoare la contract
Termen de livrare maxim 10 zile de la comanda
Condiții de participare
• Oferta sa contina si transportul produselor
• Oferta trebuie sa contina centralizator de preturi ,in care rezulta pretul pe produs si pretul total
• Nu se acceptă oferte parțiale sau din care lipsesc repere
• Se solicită exclusiv produse originale. Nu se acceptă produse similare, echivalente, replici sau alternative compatibile.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele trebuie depuse pana la data limita pe adresa de mail achizitii@apaoltenia.ro , ofertele primite dupa termenul limita de primire a ofertelor nu vor fi luate în considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,300.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Craiova, Dolj
- CPV
- 42124290-3 - Piese pentru pompe centrifuge
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546683
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Craiova
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.