BizzLink
Se încarcă...

Achiziție servicii DDD

Autoritate contractantă: MINISTERUL ECONOMIEI, DIGITALIZĂRII, ANTREPRENORIATULUI SI TURISMULUI

„Achiziție servicii DDD” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Curățenie, pentru Sector 1, județul București, de către MINISTERUL ECONOMIEI, DIGITALIZĂRII, ANTREPRENORIATULUI SI TURISMULUI. Bugetul estimat este Max: RON 30,053.63. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achiziție de prestări servicii de dezinsecție, dezinfecție și deratizare pentru sediile Ministerului
Economiei, Digitalizării, Antreprenoriatului Și Turismului.

Condiții referitoare la contract

Serviciile se vor presta la sediile Ministerului Economiei, Digitalizării, Antreprenoriatului Și Turismului menționate in Anexa la Caietul de sarcini atasate.

Condiții de participare

Pentru modul de prezentare a Propunerii financiare si Ofertei se vor respecta conditiile de la punctele 4 si 5 din Caietul de sarcini.
Ofertele se pot transmite pe adresa de mail achizitii@economie.gov.ro, până la data si ora mentionata mai jos.
Ofertele întârziate sau transmise pe alte adrese de mail nu vor fi luate in considerare.

Criterii de atribuire

Criteriul de atribuire este pretul cel mai scazut, în conformitate cu prevederile art.187, alin.(3), lit.d), din Legea 98/2016, cu modificările și completările ulterioare priviind achizițiile publice.

Informații suplimentare

Adresa la care se transmit ofertele, este achizitii@economie.gov.ro, perioada de valabilitate a ofertei 30 zile.
Serviciile se vor presta la sediile achizitorului fără costuri suplimentare in maxim 10 zile lucrătoare de la transmiterea comenzii
Persoana de contract: Nicolae Ursu, tel. 0724228980

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 30,053.63
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
90921000-9 - Servicii de dezinfecție și de dezinsecție
Categorie
Curățenie
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546462
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.