Achizitie servicii de comunicare digitala si contracarare a dezinformarii online
Autoritate contractantă: CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI
„Achizitie servicii de comunicare digitala si contracarare a dezinformarii online” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 5, județul București, de către CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI. Bugetul estimat este Max: RON 185,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform Notei atasate.
Condiții referitoare la contract
Conform Notei atasate.
Condiții de participare
Conform Notei atasate.
Criterii de atribuire
Conform Notei atasate.
Informații suplimentare
Ofertele vor fi transmise la adresa de e-mail: dorina.perdun@cna.ro (adresa la care se pot solicita si clarificari), pana la data de 08.09.2026, ora 11:48.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 185,000.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 79131000-1 - Servicii de documentare
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546366
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.